Klára Novotná

Výběr z citátů z naší "knihy chvály" naprosto vystihuje naší Klárku:

"Při Pilates jsem objevil svaly tam, co jsem si myslel, že jsou jen kosti" (Pavel)
"Náročný, ale super."
"Děkuji za krásné protažení povánočních špeků."
"Pilates mě baví, posiluje zdraví."
"Po 14 ti dnech lití piva je Pilates výživnej:)"

Tak se přijďte pobavit!

Kvalifikace a diplomy

Renata Sbongui

instruktor pohybové metody Pilates

Wellness School Evy Blahušové (akreditovaná ministerstvem školství, člen International Association of Fitness Professionals a Pilates Method Alliance):

Společnost 4Health s.r.o.

Z Vašich dopisů

Před těhotenstvím mě úžasná cvičitelka Klárka často označovala (z mého pohledu samozřejmě neprávem) jako „ulejváka“. Znovu, Klárko, opakuji, že i před těhotenstvím jsem se snažila. Fakt. Aspoň trochu... Každopádně s novým životem v bříšku se do mě vlila nová energie (a taky jsem dostala strach, že se rozkydnu a budou mě bolet záda).

Začala jsem se cvičením pilatesu pravidelně, jednou až dvakrát týdně. Dokážu si představit, že ne v každém studiu je možné pokračovat ve cvičení pilatesu (pro netěhotné) i s bříškem. Ale Klárka se mi každou hodinu speciálně věnovala, upravovala mi cviky tak, abych mohla cvičit i s bříškem. Výsledek? Žádné bolesti zad, kloubů. V devátém měsíci jsem byla naprosto pohyblivá, plná energie. Poslední lekce pilates – den před porodem. Následující lekce pilates – den návratu z porodnice. Pilates musím každé těhotné doporučit. Pro mě byl příležitostí se prodýchat, protáhnout se a samozřejmě zpevnit svaly.

Děkuju, Klárce, za úžasné hodiny a laskavý přístup.

Olga

Ceník cvičení

Zajímá Vás kolik cvičení u nás stojí? Prohlédněte si ceník cvičení Pilates.

Kde cvičíme?

Cvičení probíhá v Pohybovém studiu K6 na Praze 3, kousek od křižovatky Ohrada (ulice Zelenky-Hajského 8). Více informací naleznete v kontaktech.

Pilates centrum >> Individuální tréninky Pilates >> Naši instruktoři Pilates >> Klára Novotná