Cadillac (Trapeze Table)

Jde o první z Pilatesových strojů a patří ke standardní výbavě mnoha studií ve světě. Pilates ho přihlásil na Patentový úřad USA v roce 1974. Skládá se z pevného stolu na kterém jsou připevněny kovové tyče, natahovací pružiny a kladky umožnující různé polohy cvičení.

Cadillac je něco jako Rolls Royce mezi vybavením na Pilates a je klíčovým prvkem každého plně vybaveného studia. Je to extrémně pevný stroj který nabízí pro každého širokou škálu možných cvičení, od lehkých cviků při rehabilitaci až po náročné cviky pro profesionály a atlety.

Cadillac nabízí celou řadu délek pružin a jejich napětí, stejně jako množství míst k jejich uchycení poskytujících různé stupně odporu které při cvičení tělo podepírají nebo ho naopak nutí k vyšším výkonům. Toto dovoluje nezávisle procvičovat horní a dolní části těla a zajišťuje vyváženost horních a dolních svalů stejně jako stabilitu středu těla. Cadillac usnadňuje cvičení v leže, ve stoje i v sedě a může být nastaven pro všechny myslitelné obtížnosti a urovně fyzické kondice.

Ceník cvičení

Zajímá Vás kolik cvičení u nás stojí? Prohlédněte si ceník cvičení Pilates.

Kde cvičíme?

Cvičení probíhá v Pohybovém studiu K6 na Praze 3, kousek od křižovatky Ohrada (ulice Zelenky-Hajského 8). Více informací naleznete v kontaktech.

Pilates centrum >> Pilates na strojích >> Cadillac (Trapeze Table)